Przejdź do treści

Drzwi

W ofercie Centrum Bram mamy również duży wybór drzwi zewnętrznych, zarówno rodzimych jak i zagranicznych producentów. Cechują się nowoczesnym designem oraz wysoka jakością, przy tym spełniają wszystkie wymogi prawa budowlanego. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii są dostosowane do odpowiedniej klasy bezpieczeństwa.

Każdy wymarzony dom zaczyna się od drzwi wejściowych, nadają indywidualny charakter i robią dobre wrażenie, ale także zabezpieczają wnętrze przed warunkami atmosferycznymi oraz włamaniem. Dlatego warto postawić na znaną oraz sprawdzoną markę, co będzie gwarancją większego bezpieczeństwo oraz długoletnie użytkowanie drzwi. Wybierając odpowiedni styl, kolor, przeszklenie, okucia – możemy dopasować drzwi do naszego domu jednorodzinnego, budynków publicznych lub budownictwa wielorodzinnego.
Na naszej stronie znajdziecie drzwi takich producentów jak: Wiśniowski, Hormann, Nitus.
W naszej pracy stawiamy na kompleksowe rozwiązania – pomiar, doradztwo, montaż, serwis.

Rolety

Rolety w Polsce wciąż przynoszą zyski. Przede wszystkim dlatego, że izolują nas od warunków atmosferycznych i są dodatkową przeszkodą utrudniającą włamanie się do naszego domu. Antywłamaniowość rolet stanowi dodatkowe zabezpieczenie naszego mienia. Naukowo udowodniono, że rolety zewnętrzne izolują, powodując utratę ciepła z okna mniejszą o około 15% -25%. Roleta zewnętrzna  jest zbudowana z profili aluminiowych, wewnętrzna część jest wypełniona pianką pod wysokim ciśnieniem. Dzięki temu rozwiązaniu roleta jest szczelnym elementem i posiada świetne właściwości izolacyjne. Równie dobrze roleta zewnętrzna  sprawdzi się w upalne dni, zabezpieczając okna przed nadmiernym nagrzaniem domu / budynku. Dodatkowy atutem naszych rolet jest również ochrona przed chłodem, przed wiatrem, przed opadami śniegu, przed hałasem a nawet przed włamaniem jeśli zamontujemy rolety antywłamaniowe. Rolety można wyposażyć w nowoczesne systemy teleinformatyczne, rozpoczynając od automatu ze sterowaniem przewodowym. Roletę można obsługiwać za pomocą urządzeń sterujących radiowych, bądź kompleksowo stosując inteligentne rozwiązania (inteligentny dom). Wtedy centralę podłącza się do internetu i rolety obsługuje się z poziomu smartfona czy tabletu… 

Call Now Button